op kamp
in de mei
vakantie!
4.4/5

4,4

Jongeren in een valkje kijken in de camera mobile
op kamp
in de mei
vakantie!
4.4/5

4,4

Zeilkamp, surfkamp en outdoorkamp

Ga je een dagje mee op zeilkamp of surfkamp in Groningen? Deze mogelijkheden vind je in de meivakantie allemaal bij Teuntje de Slak:

 

Leerzaam outdoorkamp voor kinderen vanaf 7 tot 10  jaar

Vind je het moeilijk om een keuze te maken? Als je nog nooit hebt gewindsurft of in een zeilboot hebt gezeten, is het moeilijk om te bedenken wat je wilt ontdekken. Doe dan gewoon mee aan het outdoor dag kamp van Teuntje in de meivakantie. Dan leren we je windsurfen, zeilen en suppen, maar ook outdoorskills op Teuntjes avontureneiland!

Wanneer: 6, 7 en 8  mei, 9:30 tot 16:00 uur

 

Dagkamp kennismaking windsurfen of zeilen vanaf 11 t/m 15 jaar

Voor iedereen vanaf 11 jaar is het in de meivakantie mogelijk om vier dagen op rij lekker te windsurfen of zeilen. Je krijgt les op een beginnersplank en in een zwaardboot.

Wanneer: 6, 7 en 8  mei, 9:30 tot 16:00 uur

Ervaringen van anderen

S M
” Super kamp! Mijn dochter (10 jaar) heeft van elke dag genoten, dankzij de activiteiten en de begeleiding echt een aanrader! “
5/5
5,0
Frank Post
” Mooi bedrijf met een prachtig assortiment aan zeilboten. Gezellig (mooi) personeel. “
5/5
5,0

Veelgestelde vragen

Voor de groepen van 7 t/m 10 jaar en 11 t/m 14 jaar starten de dagen om 10:00 en eindigen ze rond 16:00.

De groepen van 15 t/m 16 jaar starten om 16:00 uur en blijven gezellig eten bij Teuntje. Ze fietsen om 20:00 weer naar huis.

Wij werken met een eigen watersport leerlijn: Kwiek. Je krijgt daar een deelnamecertificaat van.

Zonnebrand, een petje, eigen lunch, een eigen beker, regenbroek en regenjas, en waterschoenen of oude schoenen. Als je een eigen surfpak hebt, kun je die het beste meenemen.

Tijdens Teuntjes Skills kampen ga je samen met (nieuwe) vriendjes en vriendinnetjes het water op en leer je in enkele opeenvolgende dagen windsurfen, zeilen of suppen. Samen beleven jullie het grootste plezier op het water, terwijl je ook nog eens wordt uitgedaagd in nieuwe watersporten! Heb je direct weer iets nieuws om te vertellen op school na de vakantie.

Ga je
mee op kamp
bij Teuntje?
Altijd al willen leren windsurfen? Of verken je de wateren van Groningen liever vanuit een zeilboot?
Ga je
mee op kamp
bij Teuntje?
Altijd al willen leren windsurfen? Of verken je de wateren van Groningen liever vanuit een zeilboot?